শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ পবিত্ৰ মাৰ্ঘেৰিটা

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     মণিকূটলৈ আমাৰ শুভেচ্ছা থাকিল ৷ ছপা মাধ্যম আৰু বৈদ্যুতিন মাধ্যমৰ লগতে নতুনকৈ সমযোজিত হোৱা ইণ্টাৰনেটৰ অভূতপূৰ্ব গণমাধ্যম হ’ল চ’চিয়েল মিডিয়া ৷ বিজ্ঞানৰ এই অবদানক বৌধ্যিক আৰু সাংস্কৃতিক ক্ষেত্ৰখনত উপযোগীকৈ ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে শিক্ষা-সংস্কৃতিৰ পীঠস্থান [More..]

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ নিতুমণি শইকীয়া

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     মণিকূট – সদ্য জনপ্ৰিয় ই মেগাজিনৰ পৃথিৱীত নৱতম সংযোজন ৷ শিক্ষা তথা সাংস্কৃতিৰ অন্যতম ক্ষেত্ৰ পাঠশালাৰ পৰা প্ৰকাশিত মণিকূট.comলৈ আন্তৰিক শুভেচ্ছা জনাইছো ৷ এখন উৎকৃষ্ট আৰু উৎকৰ্ষ সাধনকাৰী ৱেব মেগাজিন হিচাপে মণিকূটেও সমাজ, সংস্কৃতি, বিজ্ঞান [More..]

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ উৎপল দত্ত

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     পাঠশালাৰ পৰা প্ৰকাশিত মাল্টিমিডিয়া ৱেব মেগাজিন মনিকূট.কমলৈ শুভকামনা জনালো ৷এখন সৰ্বাংগ সুন্দৰ ই মেগাজিন হ’ব বুলি আমি আশাবাদী ৷ উৎপল দত্ত চলচ্চিত্ৰ সমালোচক

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ ফণীন্দ্ৰ কুমাৰ দেৱচৌধুৰী

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     ভাৰতবৰ্ষ -এই দেশখন আজিৰ দিনটোত যেতিয়া স্বাধীন হৈছিল , আমি প্ৰতিগৰাকী ভাৰতবাসী স্বাধীন হোৱা নাছিলো ৷আজিও হোৱা নাই ৷কিন্তু সেয়াই আছিল প্ৰতি গৰাকী ভাৰতবাসীক স্বাধীন কৰি তোলাৰ এক শুভ-আৰম্ভণী ,এক গুৰুত্বপূ্ৰ্ণ পদক্ষেপ , এক আনুষ্ঠানিক [More..]

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ প্ৰমোদ কলিতা

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     মাল্টিমিডিয়া ৱেব মেগাজিন মেগাজিন মণিকূট ডট কমলৈ আন্তৰিক শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছো ৷ শিক্ষা নগৰী পাঠশালাৰ এই পদক্ষেপে যেন অসমীয়া ভাষা আৰু সাংস্কৃতিত অৰিহনা যোগাৱ পাৰে তাৰেই কামনা কৰিছো ৷ প্ৰমোদ কলিতা সচিব, অসম প্ৰকাশন পৰিষদ

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ মহাদেব ডেকা

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     monikut.com লৈ আন্তৰিক শুভেচ্ছা জনালো ৷ সময় ও সুবিধা অনুসৰি মই স্বাস্থ্য আৰু ফিটনেচ সম্পৰ্কীয় লিখনি আৰু ভিডিঅ সন্নিবিষ্ট কৰিম মণিকূটত ৷ মনিকূট দীৰ্ঘায়ু হওক ৷ মহাদেব ডেকা মিঃ ইউনিভাৰ্চ আৰু ফিটনেচ গুৰু ৷

শুভেচ্ছা বাৰ্তা

শুভেচ্ছা বাৰ্তাঃ অতনু ভূঞা

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

     মণিকূট.comৰ কথা শুনি ভাল লাগিল । এতিয়া মানুহ যথেষ্ট ব্যস্ত ৷ কাকত, আলোচনী পঢ়িবলৈ এতিয়া মানুহৰ সময় খুব কম ৷ হাতত থকা ম’বাইলটোতে সকলো কৰিব বিচাৰে ৷ গান শুনাৰ পৰা আৰম্ভ কৰি বাতৰি পঢ়ালৈ সকলো [More..]

বজেইলা লেখা

চুটি গল্প: পিৰিওৰ পিৰিয়াঃ অচিন্ত শংকৰ

  • 34
  •  
  •  
  •  
  •  
    34
    Shares

34    34Sharesপিৰিয়াৰ সেই চখুৰটিপ দেখাৰ পেৰে পিৰিওনাথোৰ চখুত টুপনি নহ হৈছি৷ দিনে ৰাতি খালি মোবাইলোত সেইটুকে চাই মৰে৷ আজি বোৰেৰ পুৱাই ঘুমতিৰফে উঠি, চাৰ্কেলোৰ পেডেল মাৰি পিৰিয়োনাথ পিৰিয়াৰ ইস্কুলোৰ বাইজোত বন্দা মেক্ৰীয়ে নিংনিৰ চানা চুপা দি [More..]